Kuvaus
400mw 635nm 638nm kuitu diodi laser moduuli
Tärkeimmät ominaisuudet:
638nm Keski Aallonpituus
Kuituun yhdistetty koaksiaalipakkaus
400mw CW optinen lähtöteho
FC/PC vakioliitin

Erittely:
Tuotenumero: FC638DL400
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 638±10nm |
| Lähtöteho | 400mW(400mW) |
| Työskentelytila | Cw |
| Spektrileveys FWHM | <> |
| Kaltevuuden tehokkuus | 0.7W/A |
| Kuitua | |
| Kuituydin | 105um(105) |
| Kuitu numeerinen aukko | 0.22NA |
| Kuituliitin | FC/PC |
| Sähkö | |
| Käyttövirran ioppi | 0.8A |
| Kynnyksen nykyinen ith | 0.2A |
| Käyttöjännite Vop | 2,2 V |
| Thermal | |
| Käyttölämpötila | 20~30°C |
| Säilytyslämpötila | -20-70°C |
| Aallonpituus lämpötilakerroin | <0.1nm>0.1nm> |
Piirustus:

Suositut Tagit: 400mw 635nm 638nm kuitu diodi laser moduuli toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukku, valmistettu Kiinassa










