Kuvaus
5W 2100nm kuitukytketty diodilaser
Pikatiedot:
1940nm on saatavilla
monimuotoinen sädeprofiili
Korkea kytkentätehokkuus
Mukautettu valinnainen lähtöteho ja aallonpituus
korkea laskutehokkuus, korkea vakaus, pieni virta, täydellinen säteen laatu
Laatutakuu:
Tehdaspalautustestattu 48 tunnin ajan.
Yhden vuoden takuu työlle ja materiaaleille tuotteiden vastaanottamisen jälkeen.

Tietolomake:
Tuotenumero: FC2100DL5
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 2100nm |
| Lähtöteho | 5W |
| Spektrin leveys | ≤6 nm |
| Kuitu | |
| Kuituydin | 105um |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuituliitin | FC/APC |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ≤12A |
| Kynnysvirta Ith | ≤0.9A |
| Käyttöjännite Vop | ≤2.2V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~48% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~55℃ |
| Säilytyslämpötila | -30~70℃ |
Kokopiirustus:

Suositut Tagit: 5w 2100nm kuitukytkentäinen diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










