Kuvaus
Tuotteen kuvaus
100W 755nm CW Bare Single Bar -lasersiru
Ominaisuudet:
- Korkein laatu: Valvomme tiukasti lasersirun tuotantoa selkeästi määritellyissä prosesseissa.
- Tehokas: Korkea, luotettava lähtöteho ja ihanteelliset säteen ominaisuudet.
- Taloudellinen: Laser-sirumme ovat erittäin tehokkaita ja niille on ominaista pitkä käyttöikä.
Sovellukset:
- Toimiala: Puolijohteet suuritehoisille diodilasereille suorassa materiaalinkäsittelyssä, lämmitykseen tai valaistukseen. Puolijohteet pumppauslähteinä kuitu- ja solid-state lasereille. Käyttö painotekniikassa.
- Lääketiede: Estetiikka, ihotauti ja kirurgia.

- Paljaita testaamattomia siruja voidaan toimittaa.Pls kirjoittaa meille saatavuus.
- Brandnewin lasersirut voidaan asentaa useisiin eri alusteisiin.
- Kiinalainen ammattimainen suuritehoisen puolijohdelasersirun toimittaja. Upouusi lasersiru voi täyttää asiakkaiden korkeimmat laatuvaatimukset.
- Hot Tags: Juottamaton lasersiru 100W 755nm toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa,
Tuotenumero: LC755SB100
| Optinen | Typ |
| Keski-aallonpituus | 755 nm |
| Lähtöteho | 100W |
| Työtila | CW |
| Säteilijöiden lukumäärä | 47 |
| Lähettimen leveys | 110μm |
| Emitter Pitch | 200μm |
| Täyttökerroin | 50% |
| Palkin leveys | 10 mm |
| Ontelon pituus | 1,5 mm |
| Paksuus | 115μm |
| Spektrikaistanleveys (FWHM) | 4,5 nm |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 100A |
| Kynnysvirta Lth | 20A |
| Käyttöjännite Vop | 2.0V |
| Muunnostehokkuus | 75% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 0~55 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0.35 nm/aste |
Piirustus

Suositut Tagit: yksipalkki 755nm 100w lasersirun toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa









