18W 915nm CW diodilasersirut
Lasersiru, jota kutsutaan myös asentamattomaksi diodilaserpalkkiksi, on yksi-emitterilasersiru tai yksi-palkin lasersiru, joita ei ole asennettu jäähdytyselementtiin ja joista puuttuu ulkoinen pakkaus. Valitse asentamattomista GaAs-, InP- ja GaSb-diodilaserpalkeista ja -siruista, jotta saat 450 nm - 2 µm ulostulon, jotka tarjoavat poikkeuksellista luotettavuutta ja suorituskykyä.
18 W:n 915 nm:n jatkuvan aallon (CW) diodilaserpiirimme ovat tehokkaita{2}}puolijohdelasereita, jotka on suunniteltu erityisesti erilaisiin teollisiin, tieteellisiin ja lääketieteellisiin sovelluksiin. Nämä diodilasersirut tarjoavat luotettavan ja vakaan jopa 18 watin lähtötehon 915 nm:n aallonpituudella, mikä tekee niistä ihanteellisia tehtäviä, kuten materiaalinkäsittelyä, laserpumppausta ja tunnistusta.
Ominaisuudet:
Suuri teho ja PCE
Pitkä käyttöikä ja korkea hyötysuhde
COS-pakkaus saatavilla
Sovellus:
Teollinen pumppu,
Laservalaistus,
T&K ja muut alat.

Tekniset tiedot:
Tuotenumero: LC915SE18
| Optinen | Typ |
| Keski-aallonpituus | 915 nm |
| Lähtöteho | 18W |
| Työtila | CW |
| Lähettimen leveys | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Ontelon pituus | 4000μm |
| Paksuus | 95-115μm |
| Spektrikaistanleveys (FWHM) | 4 nm |
| Rinnetehokkuus | 1.1W/A |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 18A |
| Kynnysvirta Ith | 1.3A |
| Käyttöjännite Vop | 1.8V |
| Muunnostehokkuus | 60% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20 astetta |
| Aallonpituus Lämpö. Kerroin | 0,35 nm/aste |
Suorituskykykäyrä ja kokopiirustus
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
FAQ
1. Mikä paketti on?
Alkuperäinen kartonkipakkaus. Tai asiakkaan vaatimuksen mukaan.
2. Entä toimitus?
Voimme tarjota ovelta ovelle -palveluita lentoteitse, vain todellisen pyynnöstäsi riippuen. Kuten DHL, UPS, TNT, FEDEX
3. Onko sinulla MOQ-rajaa?
Matala MOQ, 10 kpl näytetarkistusta varten on saatavana
Suositut Tagit: 18w 915nm cw diodilasersirujen toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










