2W 830nm diodilasersirut
yleiskatsaus
Ominaisuus:
korkeita lämpötiloja kestävät ominaisuudet
COS-pakkaus saatavilla
Ainutlaatuinen tekniikka takaa parhaan luotettavuuden ja käyttöiän
Lähisäteen hajonta ja pieni valoa emittoiva aukko
Sovellus:
Erikoismuotoilu tulostussovellukseen
Puolijohdelasermoduulit
Materiaalin käsittely
Dermatologia ja kirurgia.
Vapaa tila optinen viestintä

Huomautus: ESD-SUOJAUS – Sähköstaattinen purkautuminen on ensisijainen syy odottamattomiin tuotevaurioihin. Ole erittäin varovainen ESD:n estämiseksi. Käytä rannehihnoja, maadoitettuja työpintoja ja tiukkoja antistaattisia tekniikoita käsitellessäsi tuotetta.
Tietolomake:
Tuotenumero: LC830SM2
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 830 nm |
| Lähtöteho | 2W |
| Spektrin leveys FWHM | 3 nm |
| Lähettimen koko | 40um |
| Rinnetehokkuus | 1.2W/A |
| Nopea akselin ero | 35Deg |
| Hidas akselin ero | 10 astetta |
| Polarisaatiotila | TE |
| Sähköinen | |
| Kynnysvirta | 0.3A |
| Käyttövirta | 2A |
| Käyttöjännite | 1.8V |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25 astetta |
| Aallonpituus Lämpö. Kerroin | 0,28nm/aste |
Suositut Tagit: 2w 830nm diodilasersirujen toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










