Kuvaus
Karvanpoisto 808nm diodilaserpalkki
Ominaisuudet:
50W/60W/100W baaria kohden, valintasi mukaan
Kokonaislähtöteho voi olla 300W, 500W, 600W, 800W, 1000W...
Kolminkertainen aallonpituus: 755nm+808nm+1064nm on saatavilla
Jenoptik Saksan lasersiru
Takuu: 18 kuukautta
Laukausten määrä: ei rajoituksia
Erityinen muotoilu karvanpoistosovellukseen

Ilman kuorta on saatavana
Tietolomake
Tuotenro: WC808VS500
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 50W/bar |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttömäärä | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ~50A |
| Kynnysvirta Ith | ~10A |
| Käyttöjännite Vop | ~19V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Piirustus

Suositut Tagit: karvojen poisto 808nm diodilaserpalkki toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










