Kuvaus
20 W 780 nm:n johdolla jäähdytetty yksipalkkidiodilaser
![]() Pääominaisuus: Korkeajännite Matala hymytehokkuus Kapeaviivainen spektri Korkea luotettavuus Pääsovellus: Puolustus, tällaiset erittäin luotettavat laitteet ovat avain moniin kriittisiin sovelluksiin |
Tuotenro: CC780DL20
Tuotteen nimi: 20w 780nm johtavuusjäähdytetty diodilaser
| Optinen parametri | |
| Tehoa | 20w |
| Aallonpituus | 780 nm |
| Keskiaallonpituuden poikkeama | 5 nm |
| Täyttökerroin | 20 prosenttia |
| Spektrikaistanleveys (FWHM) | <> |
| Lämpötilan ominaisuudet | 0.28nm/aste |
| Nopea akselin ero | <> |
| Nopea akselin ero | <> |
| Polarisaatio | TM |
| Sähköparametri | |
| Käyttövirta | 25A |
| Kynnysvirta | 4.5A |
| Käyttöjännite | 2.1V |
| Rinnetehokkuus | 1.1W/A |
| Muunnostehokkuus | 45 prosenttia |
| muut | |
| Työskentely Tem. | 10-35 astetta |
| Tallennustila | -40~70 astetta |
Yksityiskohtainen piirustus:
Suositut Tagit: 780nm cw puolustus laserdioditangon toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa











