755/808/1064nm diodilaserpalkki Alma Soprano Ice Platinum

TRIO 2CM HP:n vaihto ja korjaus
SOPRANO ICE PLATINUMYHDISTÄÄ KOLMEN AALLONPITUUKSEN EDUT JA SAAVUTTAA ERINOMAISTA TULOKSISTA, ERITTÄITÄ MINKÄÄN LÄHESTYMISTAPAA KÄYTTÄMÄLLÄ VAIN YHTÄ AALLONPITUUSTA.
- Kolmen aallonpituuden yhdistelmä optimaaliseen toimintaspektriin
- Ei kipua
- Kliinisesti todistettu teho
- Kaikille valotyypeille, myös ruskettuneelle iholle
Mitä BrandNew Tech voi tarjota
Voimme tarjota alma-karvanpoistokahvan diodilaserpinon vaihtoa ja korjausta. Kaikki markkinoiden moduulit voivat olla saatavilla.
Suuri huipputeho ja korkea vakaus
Elinikä yli 30 miljoonaa laukausta
Takuu yksi vuosi
Nopea toimitusaika 1-2 viikkoa
Erikoismuotoilu Alman karvanpoistokahvaosiin

Tietolomake:
Tuotenro: WC781T1200
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 755/808/1064 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W |
| Palkkien lukumäärä | 12 |
| Työtila | QCW |
| Pulssin leveys | 40 ms |
| Lähettimen koko | 10x13,2mm |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 100A |
| Kynnysvirta Ith | 25A |
| Käyttöjännite Vop | 24V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | -40-80 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,3nm/aste |
Paketin piirustus

Meillä on molemmat moduulit Alma Soprano Ice ja Soprano Ice Platinum

Suositut Tagit: Diodilaserpalkki Alma Soprano Platinum Triolle 2cm 3D toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










