Kuvaus
300w 500w 808nm diodilaser ilooda-karvojen poistoon
Ominaisuudet:
Diodilaserpalkki Saksasta
Yli 20 miljoonaa laukausta
Mikrokanavatekniikka, vesikanava ohuessa kuparijäähdytyslevyssä, jonka paksuus on vain 1,5 mm. Diodilaserpalkki voidaan jäähdyttää vedellä välittömästi, mikä voi varmistaa pitkän käyttöiän.
Tietolomake:
Tuotenumero: MC808DL500
Tuotteen nimi: 500W 808nm diodilaserpino
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 500W |
| Työtila | CW |
| Vesi kanava | Mikro kanava |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W |
| Palkkien lukumäärä | 5 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | ~38 astetta |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | ~12 astetta |
| Sähkö | |
| Käyttövirta Iop | 95~110A |
| Kynnysvirta Ith | 18~20A |
| Käyttöjännite Vop | 10.8-12V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 45-48 prosenttia |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15-30 astetta |
| Säilytyslämpötila | 0-55 astetta |
Piirustus:

Suositut Tagit: dilas 808nm diodilaser ilooda-toimittajille, valmistajille Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










