Kuvaus
45 W 878,6 nm kuitukytkentäinen diodilaser
Pääominaisuus: Stabiloitu aallonpituus
Upouuden':n kuitukytkentäiset diodilaserit jatkavat kehitystä suuremmalla teholla ja kirkkaudella
Upouuden':n diodilaser säilyttää vertaansa vailla olevan luotettavuutensa ja tehokkuutensa kytkemällä kirkkaat ja suuritehoiset yksiemitteridiodit patentoituun optiseen suunnitteluun tehokkaan kuitukytkennän aikaansaamiseksi.

Spec
Tuotenumero: FC8786DL45
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 878,6 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±0,5 nm |
| Lähtöteho | 45W |
| Spektrin leveys FWHM | 1 nm |
| Rinnetehokkuus | 5.8W/A |
| Kuitu | |
| Kuituytimen halkaisija | 400um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuidun pituus | 2m |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 8.7A |
| Kynnysvirta Ith | 1A |
| Käyttöjännite Vop | 9.7V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 44% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25~35℃ |
| Säilytyslämpötila | -20-70℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,02 nm/℃ |
Piirustus
![IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
Suositut Tagit: 45w 878.6nm kuitukytkentäinen diodilasermoduulien toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










