75 W 878,6 nm kuitukytketty diodilaser
878,6 nm:n aallonpituuden käyttö parantaa laserin tehokkuutta ja vähentää lämmöntuotantoa. Muihin aallonpituuksiin verrattuna 878,6 nm:llä on parempi absorptionopeus ja pienempi lämpötilariippuvuus, mikä on erityisen tärkeää suuritehoisille solid-state-lasereille
Ominaisuudet:
878,6±0,5 nm aallonpituus
diodisuojaus pidentää käyttöikää
Pieni-virta, vikasietoinen-arkkitehtuuri
Industry-leading wall-plug efficiency >50%
Kenttä-vaihdettava, PowerCore-tilan-vakaa kuitu
Sähköeristetty kotelo

Tietolomake
Tuotenumero: FC8786DL75
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 878,6 ± 0,5 nm |
| Lähtöteho | 75W |
| Spektrin leveys FWHM | 0,5 nm |
| Rinnetehokkuus | 9W/A |
| Kuitu | |
| Kuitujen taivutussäde | 75 mm |
| Kuituytimen halkaisija | 400um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuitupituus/kuitua suojaava putki | 2m/metallitakki |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 10A |
| Käyttöjännite Vop | 16.5V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 44% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25-35 astetta |
| Varastointilämpötila | -20-70 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,02nm/aste |
Piirustus
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
UKK:
Mikä on paketti?
Alkuperäinen kartonkipakkaus. Tai asiakkaan vaatimuksen mukaan.
Mitkä ovat maksuehtosi?
T/T tai Western Union valintasi mukaan.
Suositut Tagit: 75w 878.6nm kuitukytkentäinen diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










