350W 793 nm kuitu kytketty diodilaser
Pumppaamisen, tietoturvan seurannan, materiaalien käsittelyn ja niin edelleen asiakkaiden tarpeiden tyydyttämiseksi. BrandNew Technology on äskettäin kehittänyt 35 0 W 793nm -kuitukytkentä diodilaser, jonka ytimen halkaisija on 200 μm ja 0,22NA -kuitu. Ja voimme tarjota muita teho- ja aallonpituuskuituja yhdistettynä asiakkaan vaatimusten mukaisesti.
Ominaisuus:
Korkea herkkyys ja ylikuormitusteho laajalla dynaamisella alueella
Korkean kytkentätehokkuus
Eristetyt sähkökoskettimet
Korkealaatuinen, korkea luotettavuus ja vakaus
Sovellus:
Kuitulaserpumppu lähde
Lääketiede\/elämä ja terveystieteet.
Ioninopeustestaus
Biotekniikka
Mittaus- ja analysointidiagnostiikka

Eritelmä
Tuotenumero.: FC793DL350
| Optinen | |
| Keskipitkän aallonpituus | 793nm |
| Aallonpituustoleranssi | ± 10 nm |
| Lähtöteho | >=340W |
| Kuitu | |
| Kuidun ytimen halkaisija | 200um |
| Kuitujen numeerinen aukko | 0. 22NA |
| Sähkö- | |
| Käyttövirta | 12A |
| Kynnysvirta | 2A |
| Käyttöjännite | 73V |
| Lämpö- | |
| Testilämpötila | 25 aste |
| Aaltolämpökerroin | 0. 3nm\/ aste |
Työskentelevä IOP: Se on ajovirta, kun laser diodi saavuttaa nimellistuottotehon. Tämä arvo on tärkeämpi laser -ajopiirin suunnittelussa ja virheenkorjauksessa.
Käyttöjännite VOP: Se on eteenpäin suuntautuneen valonlähtöä, joka vaaditaan eteenpäin jännite.
Optinen lähtöteho PO: Suurin sallittu hetkellinen optinen tehonlähtö. Tämä koskee jatkuvia tai pulsseja käyttötiloita.
Koon piirustus

Huomautus
Sitä voidaan käyttää vain puhdashuoneessa ilmakehässä tai pölysuojatussa kotelossa.
Laitteessa käytettyjä virtalähteitä on käytettävä siten, että optisen huipputehoa ei voida ylittää.
Käytä ranteen hihnoja, maadoitettuja työpintoja ja tiukkoja antistaattisia tekniikoita tuotetta käsitellessäsi.
Suositut Tagit: 350W 793 nm kuitu kytketty diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










