
10 W 450 W CW työtilan kuitukytkentäinen diodilaser biotekniikkaan
Ominaisuudet:
445nm 450nm sininen diodi
Vakiokuitu 105um/0.22NA/1m/SMA905
Toimintatila: CW
Erinomainen valinta erittäin heijastavien materiaalien käsittelysovellukseen
Sovellus:
Biotekniikka
Lääketieteellinen laserhoito
Materiaalinkäsittely
Lasertulostin
Olemme julkaisseet erinomaisen tuotteen {{0}}W 450 W CW Working Mode Fiber Coupled Diode Laser, joka käyttää 445 nm 450 nm sinistä diodia vakiokuidulla 105um/0.22NA/1m/SMA905 CW-työtilassa. Soveltuu erittäin heijastavien materiaalien käsittelysovelluksiin, se on erinomainen valinta bioteknologiaan, lääketieteelliseen laserhoitoon, materiaalinkäsittelyyn ja lasertulostukseen. T&K-tiimimme pyrkii jatkuvasti teknologisiin innovaatioihin ja on sitoutunut tuottamaan korkealaatuisia ja tehokkaita lasereita, ja olemme varmoja, että tämä tuote auttaa sinua tekemään työsi sujuvammin.
Tiedot lomake
Tuotenumero: FC450DL10
Tuotteen nimi: 10 W CW kuitulaser tähtäyssäteellä
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus λ | 450 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 10W |
| Työtila | CW |
| Sähkö | |
| Käyttövirta Iop | 2A |
| Kynnysvirta Ith | 0.7A |
| Käyttöjännite Vop | 13V |
| Tähtäävä säde | |
| Aallonpituus | 515±10Nm |
| Tehoa | 1mW |
| Käyttövirta Iop | 120mA |
| Käyttöjännite Vop | 6.5V |
| Kuitu | |
| Kuituytimen halkaisija | 200um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0.22NA |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15-55 astetta |
| Varastointilämpötila | -30-70 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | -0.3nm/aste |
Piirustus:

Suositut Tagit: 10w cw kuitulaser tähtäyssäteen toimittajilla, valmistajilla Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










