50 W 450 nm kuitukytketty diodilaser
Ominaisuudet:
Pieni jalanjälki, vakaa teho, alhainen virrankulutus
Tähtäyspalkki, termistoritoiminnot valinnainen
Keskeinen käyttökohde: Heijastavien materiaalien metallityöstö (esim. kupari, alumiini)
Yhdistämällä useita yksittäisiä emitteriä, joista jokainen on lujassa, kompaktissa pakkauksessa, hyödynnetään vakiintunutta, kestävää ja tehokasta puolijohteiden valmistustekniikkaa. Vielä tärkeämpää on, että yhdistetyt yksittäiset emitterit voivat saavuttaa suuremman kirkkauden kuin diodipalkit, mikä on tärkeää hitsaussovelluksissa.

Tekniset tiedot:
Tuotenumero: FC450DL50
| Optinen | Tyypillinen arvo |
| Keskiaallonpituus λ | 450 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±15 nm |
| Lähtöteho | 50W |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 2.8A |
| Kynnysvirta Ith | 0.3A |
| Käyttöjännite Vop | 81V |
| Kuitu | |
| Kuituytimen halkaisija | 200um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuituliitin | Paljas |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~35℃ |
| Säilytyslämpötila | -20-70℃ |
Piirustus

UKK:
Entä toimitus?
Voimme tarjota ovelta ovelle -palveluita lentoteitse, vain todellisen pyynnöstäsi riippuen. Kuten DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mikä on läpimenoaika?
Normaalisti 3-5 päivää. Räätälöidyt tuotteet tarvitsevat 15 työpäivää.
Suositut Tagit: 50w 450nm kuitukytkentäinen diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










