905nm 50W diodilaserpaljaat sirut

Yleiskatsaus
Lähtöteho jopa 150W
Kiinnittämätön Bare Bar, voidaan myös asentaa TO-9
905 nm:n aallonpituuden sovellus on keskittynyt pääasiassa lyhyiden-etäisyyksien, esteiden havaitsemiseen, esteiden havaitsemiseen autonomisessa ajossa, teollisuusautomaatioon, sisänavigointiin, robotiikkaan jne. Tällä aallonpituudella varustettu LiDAR voi tarjota korkean-tarkkuuden etäisyysmittauksen ja ympäristöhavainnon, ja se toimii hyvin näissä sovelluksissa. Lisäksi LiDAR-tekniikkaa, jonka aallonpituus on 905 nm, käytetään usein ajoneuvoon{6}}asennetussa LiDAR:ssa, erityisesti älykkään ajoajoneuvoon{7}}asennetun LiDAR:n, 3D-älykkään havainnoinnin, laseretäisyyden ja konenäön aloilla.
Tekniset tiedot:
Tuotenumero: LC905SE50Q
| Optinen | Typ |
| Keski-aallonpituus | 905 nm |
| Lähtöteho | 50W |
| Työtila | QCW |
| Spektrin leveys | 4 nm |
| Lähettimen leveys | 70μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 27Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 10 astetta |
| Polarisaatiotila | TE |
| Rinnetehokkuus | 3W/A |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 10.5A |
| Kynnysvirta Ith | 0.5A |
| Käyttöjännite Vop | 6.3V |
| Muunnostehokkuus | 40% |
| Pulssin leveys | 100ns |
| Käyttömäärä | 0.01% |
| Toistotaajuus | 1000 Hz |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15-35 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,31nm/aste |
UKK:
Mitkä ovat maksuehtosi?
T/T tai Western Union valintasi mukaan.
Annatko tuotteille takuun?
Kyllä, kaikki tuotteet on testattu ennen toimitusta.
Elinikäinen tekninen tuki{0}} vuoden takuu.
Suositut Tagit: 905nm 50w diodilaserpaljas sirujen toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










