Kuvaus

940nm 25W COS-diodilaser
Ominaisuus
- suora järjestelmäintegraatio
- Luotettava suorituskyky
- Korkea hyötysuhde
Sovellus
- laboratoriokäyttöön
Päivämäärätaulukko
Tuotenumero: COS940DL25
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 940 nm |
| Lähtöteho | 25W |
| Lähettimen leveys | 230um |
| Spektrin leveys FWHM | 6nm |
| Sähköinen | |
| Käyttöjännite Vop | 1.8V |
| Käyttövirta Lop | 25A |
| Kynnysvirta Lth | 1.6A |
| Muunnostehokkuus | 60% |
| Polarisaatio | TE |
| Lämpö | |
| Testilämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | -30-70 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,35 nm/aste |
Piirustus:

Suositut Tagit: 25w 940nm cos-diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










