Kuvaus
3W 1550nm COS-diodilaser infrapunavalaistukseen/Lidar
Yleiskatsaus:
Suuri lähtöteho, 1550nm keskusaallonpituus
Lähettimen koko: 90um, Ontelon pituus: 2000um
Sirun leveys: 500um, sirun korkeus: 150um
COS-paketti, Chips on submount
Korkea luotettavuus ja erinomainen suorituskyky korkeissa lämpötiloissa
TE-polarisaatiotila
Sovellus:Vapaan tilan viestintä, lasertunnistin, laserlidar, laservalo

Data Sheet
Tuotenumero: COS1550DL3
Tuotteen nimi: 3W 1550nm COS Diode Laser IR
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 1550 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±20 nm |
| Lähtöteho | 3W |
| Nopea akselin ero | 40 astetta |
| Hidas akselin ero | 10 astetta |
| Polarisaatiotila | TE |
| Lähettimen koko | 90um |
| Ontelon pituus | 2000um |
| Sirun leveys | 500um |
| Sirun korkeus | 150um |
| Sähköinen | |
| Kynnysvirta | 0.5A |
| Käyttövirta | 8A |
| Käyttöjännite | 1.5V |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20℃ |
| Säilytyslämpötila | -30-70℃ |
Piirustus:

Suositut Tagit: 3w 1550nm cos diodilaser ir toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










