Kuvaus
Sotilaallinen laserdiodi 300 W 940 nm QCW johtavuus jäähdytetty vaakasuora pino




Erittely
Tuotenumero: CC940HS300
Tuotteen nimi: 300W 940nm QCW-johtava jäähdytetty vaakasuora pinodiodilaser
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus λ | 940nm±5nm |
| Lähtöteho | 100W |
| Palkin lukumäärä | 3 |
| Huippulähtöteho | 300W |
| Työtila | QCW |
| Baari Pitch | 0,4 mm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 8Deg |
| Spektrin leveys FWHM | 5 nm |
| Rinnetehokkuus | 5.0W/A |
| Pulssin leveys | & lt;2ms |
| Käyttömäärä | & lt;2 % |
| Polarisaatiotila | TE |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 110A |
| Kynnysvirta Ith | 25A |
| Käyttöjännite Vop | 6V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 45% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | -45~+75℃ |
| Säilytyslämpötila | -55~+85℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,28nm/℃ |
Suositut Tagit: sotilaallinen laserdiodi 300w 940nm qcw johtavuusjäähdytetty vaakapino toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










