Kuvaus
Monidiodilaserpino Alma Soprano Titanium Quattro HP:lle
Alma Soprano Titanium sisältää Quattro Applikaattorin
Soprano Titanium sisältää Quattro 3D:n, ainutlaatuisen ja tehokkaan uuden applikaattorin, jossa on erityisen suuri, 4 cm²:n pistekoko, mikä nopeuttaa hoitoja ja parantaa potilaskokemusta.
Kolme samanaikaista aallonpituutta yhdessä applikaattorissa
Lue lisää customlzatlonista>>

BrandNew Tech Sell Diodilaserpino Vaihtoon tai huoltoon

Ominaisuudet:
1. 755nm, 808 nm, 1064 nm useita aallonpituuksia yhdessä pinossa
2. jokainen tanko on 100w, yhteensä 1200w
3. vakaa laatu ja pitkä käyttöikä
4. nopea toimitusaika
5. HP:n vaihtoa tai huoltoa varten
Tuotenumero: WC808T1500
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W |
| Palkkien lukumäärä | 12 |
| Työtila | QCW |
| Pulssin leveys | 40 ms |
| Lähettimen koko | 10x13,2mm |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 100A |
| Kynnysvirta Ith | 25A |
| Käyttöjännite Vop | 24V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | -40-80 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,3nm/aste |
Paketin piirustus

Suositut Tagit: monidiodilaserpino alma soprano titanium quattro -applikaattorille toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










