2400W 808nm diodilaserpino Polamar Vectus HP:lle
Voimme toimittaa diodilaserpinon Vectus HP:lle edulliseen hintaan ja nopealla noin viikon toimitusajalla. Sinun tarvitsee vain vaihtaa sisällä oleva diodilaserpalkki, mikä voi välttää kalliin kahvan vaihdon. Olemme vieneet'Yhdysvaltoihin, Brasiliaan, Israeliin, Eurooppaan ja kaikki asiakkaiden' palautteet ovat erinomaisia. Alussa voit tilata 1 tai 2 kpl kokeiltavaksi, jos kaikki on hyvin, voit tilata säännöllisesti.
Lisäksi meillä on myös agentteja Brasiliassa, Saksassa ja Yhdysvalloissa teknisine asiantuntijoineen, kun et voi korjata laserpalkkia itse. Voit ottaa heihin yhteyttä saadaksesi apua.
Ominaisuus:
Pitkä käyttöikä ja kustannustehokas.
Makrokanava paremmalla jäähdytyksellä
Erinomainen diodilaserkarvojen poistoon
Nopea toimitusaika noin viikon
Toimitus virallisella DHL Expressillä, mikä on turvallisempaa


Tuotenumero: WC808VS2400
Tuotteen nimi: 808nm diodilaserpino Polamar Vectus HP:lle
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W/bar |
| Palkkien lukumäärä | 24 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 12Deg |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttömäärä | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ~100A |
| Kynnysvirta Ith | ~25A |
| Käyttöjännite Vop | ~43.2V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Yksityiskohtaiset kaaviot:

Olemme ammattimainen diodilasertoimittaja. Tarvitsetko diodilaserpalkkia/pinoa korjaukseen tai karvanpoistokoneen valmistamiseen?
Pinojamme ei käytetä vain Palomar Vectusissa, vaan myös useimmissa kiinalaisissa koneissa, kuten Lefis, KM, Laserconn, ADSS, Apolo, Sincoheren, PZlaser jne.
Yli 30 miljoonan laukauksen käyttöikä ja 20 kuukauden takuu.
Whatsapp: +008618969129929
Sähköposti: kw@brandnew-china.com
Suositut Tagit: diodilaserpino vectus hp:n toimittajille, valmistajille Kiinassa, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










