Kuvaus
Palomar Cynosure Vectus -laserdiodipino
Ominaisuudet:
Kaksipuolinen, 24 baaria kokonaan
Tehokas 2400W lähtö
Yhdysvaltoihin tuotu laserpalkki edistyneellä asennustekniikalla
Big Spot Size suurempien pintojen käsittelyyn
Vakiokokoinen, ainutlaatuinen valmistaja Palomar/Cynosure/Cynosuremar Vectus Machinelle
Myös vaihtopalvelu on saatavilla!


Tietolomake
Tuotenro: WC808VS2400
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W/bar |
| Palkkien lukumäärä | 24 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 12Deg |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttömäärä | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 100A |
| Kynnysvirta Ith | 25A |
| Käyttöjännite Vop | 45V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Toimintakunto baaria kohden

Piirustus
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä, jos sinulla on vaatimuksia, kuten tietolomake, video, hinta jne.
Sähköposti: info@brandnew-china.com
Whatsapp: +86 13867679409
Suositut Tagit: palomar cynosure vectus laserdiodipinon toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










