Kuvaus
12 tankoa 755808 1064 diodilasermoduuli
Pikatiedot:
60 W / bar, yhteensä 720 W
Palkkien lukumäärä voidaan räätälöidä
Makrokanavakokoonpano pehmeällä juottamalla
Ainutlaatuinen kullan päällystystekniikka, jolla on korkea luotettavuus ja vakausVakiokokoisella alumiinikuorella
Vesireiät ovat pinon takana. Elektrodit ovat myös pinon takana.
Räätälöity mekaaninen osan koko, mitat, valinnainen lähtöteho ja aallonpituusKuvien määrä: 18 kuukauden sisällä.
Käytetään laajalti erilaisiin karvanpoistokoneiden vaihtoihin
Voi myös tarjota kunnostus- ja korjauspalveluja muille diodilasermerkeille.

Tietolomake
Tuotenro: WC781VS720
Tuotenimi: 720W kolminkertainen aallonpituus vesijäähdytteinen pystysuora pinodiodilaseri
| Optinen | |
| Keskuksen aallonpituus | 755 nm / 808 nm / 1064 nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho palkkia kohden | 60W |
| Palkkien lukumäärä | 12 |
| Nopea akselin divergenssi (FWHM) | 38k |
| Hidas akselin divergenssi (FWHM) | 12 alku |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttöjakso | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Toimintavirta Iop | 50A~60A |
| Kynnysvirta Ith | 10A |
| Käyttöjännite Vop | 22V |
| Tehonmuuntotehokkuus | 50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Piirustus

Suositut Tagit: 12 baaria 755808 1064 diodilaserimoduulien toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukku, valmistettu Kiinassa










