Kuvaus
600W 808nm diodilaserpalkki Stelle-laserkoneen kahvan vaihtoon
Ominaisuudet:
- 500W/600W 808nm Laserpino on vakiomallimme, tämä pino on varastossa
- 20 months warranty time, >20 miljoonaa laukausta
- Nopea toimitus, voimme toimittaa tavarat heti maksun saatuamme
- Muita aallonpituuksia ja lähtötehoja on saatavana
Sovellukset:
- Kauneus
- Lääketieteellinen

Data Sheet
Tuotenumero: WC808VS600
Tuotteen nimi: 808nm Stelle Laser Bar Stack
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 60W |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Pulssin leveys | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 400 ms |
| Käyttömäärä | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 40 % |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ~50A |
| Kynnysvirta Ith | ~10A |
| Käyttöjännite Vop | ~18V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20-30 astetta |
| Varastointilämpötila | 0-55 astetta |
Piirustus:

Yrityksemme on erikoistunut valmistamaan lasereita stellille tällä pinotulla kokoonpanolla, ja voimme vaihtaa laserit, jos ne rikkoutuvat.

Suositut Tagit: 808nm stelle laserpalkkipinon toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










