1W 1064Nm Yksimuotokuitu kytketty diodilaser
Aallonpituustoleranssi 1W 1064Nm: n yhden moodin kuitukytkentällä diodilaserilla on vain ± 1Nm, kun se voi tehdä diodilaser -asemasta tehokkaamman ja vakaamman, käyttämällä ammatillista kytkentätekniikkaa, jolla on useita etuja, ja sitä sovelletaan laajasti markkinoilla . se sopii lääketieteelliseen sovellukseen, ja kuitututkimussovellukseen .

yleiskatsaus
Ominaisuus
Paljain päätykuituliitin HI1060: n kautta
TEC, PD, käytettävissä oleva termistori
1W lähtöteho 1064 nm kuitu kytketty diodilaser
Korkealaatuinen ja korkea hyötysuhde
Soveltaminen
Tieteellinen Reserch
Lääketieteellinen
Materiaalikäsittely
Valaistus

Erikunta:
Tuotenumero: FC1064SM1
| Optinen | |
| Keskipitkän aallonpituus | 1064nm |
| Aallonpituustoleranssi | ± 1 nm |
| Lähtöteho | 1W |
| Kuitu | |
| Kuitu | Hei 1060 |
| Kuidun pituus | >1m |
| Liitin | Paljain pää |
| Sähkö- | |
| Käyttövirta | 1600MA |
| Kynnysvirta | 60MA |
| Käyttöjännite | 2.5V |
| TEC | 2.5A/4.8V |
| Pd | <2000uA |
| Termistori | 10+5%/3450 |
| Lämpö- | |
| Testia lämpötila . | 25 aste |
| Tallennuslämpötila . | -20 ~ 50 astetta |
Piirustus

Suositut Tagit: 1W 1064 nm yhden moodin kuitu kytketty diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










