30mW 50mW 80mW 100mW 940nm SMF LD -moduuli
940 nm ~ 950 nm 30 mW 100 mW SM koaksiaalinen piikkilaserdiodi yksimuotokuidolla
940 nm:n yksimuotokuitukytkentäinen diodilasermoduuli|Sisäänrakennettu PD |SMF LD -moduuli
Ominaisuudet:
940nm Pigtailed Laser Diodi SM-kuidolla
30mW 50mW 80mW 100mW lähtöteho, koaksiaalipaketti,
Sisäänrakennettu PD valinnainen.FC/SC/SMA905-liitin.
Sovellukset:
Lääketieteellinen laserhoito
Sensori
muut

Tietolomake
Tuotenumero: FC940LD50
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 940 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 50mW |
| Spektrin leveys FWHM | 1 nm |
| Kuitu | |
| Kuituytimen halkaisija | 5um |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuituliitin | FC/SMA |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 110mA |
| Kynnysvirta Ith | 35mA |
| Käyttöjännite Vop | 2.5V |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 0~60℃ |
| Säilytyslämpötila | -40-70℃ |
| Lämpötilakerroin | ~0,01 nm/℃ |
Piirustus

Suositut Tagit: 30mw 50mw 80mw 100mw 940nm smf ld -moduulien toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










