Kuvaus
10W 1940nm kuitudiodilaser muovin hitsaukseen
Ominaisuudet:
Korkea lähtöteho
200um tai 400um kuituydin Valinnainen
Korkea dynaaminen alue
Korkea hyötysuhde
Normaali edullinen paketti
Pääsovellus: Muovin hitsaus

Datasheet
Tuotenumero: FC1940DL10
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 1940nm |
| Lähtöteho | 10W |
| Spektrin leveys FWHM | 6nm |
| Kuitu | |
| Kuituydin | 200um |
| Kuidun pituus | 1.5m |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 2.3A |
| Kynnysvirta Ith | 0.4A |
| Käyttöjännite Vop | 38V |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~35℃ |
| Säilytyslämpötila | -20~70℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,3nm/℃ |
Yksityiskohtainen halkaisija:
![7(~V]O$D{LLOC@$T$@B3512](/Content/uploads/202098745/20200914142423d0a5f2effefd405b84911a2d2162ee87.png)
Suositut Tagit: 10w 1940nm kuitudiodilaser muovin hitsaustoimittajille, valmistajille Kiinassa, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










