20W 976nm kuitukytketty laserdiodi
Brandnew toimittaa ammattimaisia kytkentätekniikkaa hyödyntäviä kuitukytkentäisiä diodilasereita, joilla on useita etuja, kuten kompakti rakenne, vakaa lähtöteho, suuri teho, korkea hyötysuhde ja kätevä pakkaus.

Piirustus:

Tekniset tiedot:
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 976 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 20W |
| Spektrin leveys FWHM | ≤7 nm |
| 90% tehoa | 0.15NA |
| Rinnetehokkuus | ≥1.8W/A |
| Kuitu | |
| Kuitujen taivutussäde | 30 mm |
| Puskurin halkaisija | 250um |
| Kuituytimen halkaisija | 105um |
| Kuitupäällysteen halkaisija | 125um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuituliitin | CO/ST/SMA |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ≤11.5A |
| Kynnysvirta Ith | ≤0.9A |
| Käyttöjännite Vop | ≤3.7V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ≥47% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~55℃ |
| Säilytyslämpötila | -30-70℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,3nm/℃ |
Meistä:
Sertifiointi:
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Tilausmenettely:
1. Ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja sähköpostitse (info@brandnew-china.com)
2. Lähetämme sinulle PI:n maksua varten, maksuehto on T/T tai Western Union
3. Kun maksu on suoritettu, järjestämme tuotannon
4. Toimitusaika on 1-4 viikkoa riippuen eri tilausmäärästä.
5. Toimituksen jälkeen lähetämme sinulle DHL UPS -seurantanumeron.
Suositut Tagit: 20W 976nm kuitukytketyt laserdiodit toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










