Kuvaus
120 W 880 nm kuitukytketty laserdiodi
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet
- Yksi aallonpituus
- Korkea kytkentätehokkuus
- Lämpöliitäntä pohjalevyllä
- Skaalautuva lähtöteho
- Suora kuitulähtö
- Käyttäjän vaihdettava räjähdyssuoja
Valinnaiset lisävarusteet
- Integroitu osoitinlaser
- Integroitu monitorin valokuvadiodi
- Integroitu NTC lämpötila-anturi
- Kuitutunnistin

Tietolomake
Tuotenumero: FC880DL120
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 880 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±5 nm |
| Lähtöteho | 120W |
| Kuitu | |
| Kuituytimen halkaisija | 200um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0.22NA |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 15A |
| Kynnysvirta Ith | 2A |
| Käyttöjännite Vop | 25V |
| Lämpö | |
| Testilämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | -30-70 astetta |
| Aallonpituus Lämpö. Kerroin | ~0.05nm/aste |
Piirustus

Suositut Tagit: 120w 880nm kuitukytkentäinen laserdioditoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










