Kuvaus
5W 830nm kuitukytketty diodilaser
Ominaisuus:
830nm erikoistulostussovellukseen
62,5 μm aukko
1m kuidun pituus
Korkea kirkkaus
Kustannustehokas paketti
Yksinkertaistettu lämmönhallinta

Tietolomake
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 830 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 5W |
| Spektrin leveys FWHM | 4 nm |
| Rinnetehokkuus | 2.5W/A |
| Kuitu | |
| Kuitujen taivutussäde | & gt;30mm |
| Kuituytimen/verhouksen/puskurin halkaisija | 62.5um/125um/250um |
| Kuitu numeerinen aukko (90 % teho) | 0,18NA |
| Kuidun pituus | 1m |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 2.2A |
| Kynnysvirta Ith | 0.2A |
| Käyttöjännite Vop | 5.5V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 45% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~55℃ |
| Säilytyslämpötila | -30-70℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,3nm/℃ |
Piirustus

UKK:
Mikä on paketti?
Alkuperäinen kartonkipakkaus. Tai asiakkaina' vaatimus.
Voitko tehdä OEM:n (suunnittele ja valmistaa lasereita asiakkaalle)?
Kyllä, meillä on ammattimainen R&D -tiimi, joka sisältää ohjelmiston, laitteiston, elektroniikan ja suunnittelijoiden 3D-osaston, ja meillä on tarpeeksi kykyä valmistaa lasereita täysin asiakkaan' vaatimusten mukaisesti.
Suositut Tagit: 5w 830nm kuitukytkentäinen diodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










