800mW 1064nm monimuotokuitukytketty stabiloitu diodilasermoduuli
Nopea yksityiskohta:
Fiber Bragg -ritilän stabilointi, aallonpituusvaihtoehto saatavilla
Pulssin suorituskyky 30 nanosekunnista CW:hen
Käyttää ammattimaista kytkentätekniikkaa
Vältä silmien tai ihon altistumista suoralle tai hajaantuneelle säteilylle
800 mW kuitukytketty laserdiodi, 105 µm kuituydin
0,22 NA kuitu numeerinen aukko / 1M kuidun pituus / FC kuituliitin
Etu:
Korkea kytkentätehokkuus
Pitkä käyttöikä>10000 tuntia
Kompakti muotoilu, kätevä pakkaus
Sovellus:
Lasertulostuslähde
Kuituoptiset anturit
Biolääketieteen kuvajärjestelmä
Testaus ja kontraktio
Tieteellinen tutkimus

Data Sheet
Tuotenumero: FC1064DL800
Tuotteen nimi: 800mW 1064nm Fiber Coupled with Pigtailed
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus λ | 1064 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±0,5 nm |
| Lähtöteho | 800mW |
| Spektrin leveys FWHM | 0,1 nm |
| Rinnetehokkuus | 0.6W/A |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 1.5A |
| Kynnysvirta Ith | 0.2A |
| Käyttöjännite Vop | 1.8V |
| PD | & lt;2000uA |
| Termistori | 10 5%/3450 |
| TEC:n käyttövirta/jännite | 2.5A/6.3V |
| Kuitu | |
| Kuitujen taivutussäde | & gt;40mm |
| Kuituytimen halkaisija | 105um |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuidun pituus | 1M |
| Kuituliitin | FC |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~35℃ |
| Säilytyslämpötila | -20-50℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,01 nm/℃ |
Piirustus:

Pakkaus

Maksu
T/T ja Western Union, valintasi mukaan
Paketti
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
PALAUTUSKÄYTÄNTÖ
Ostaja maksaa toimituskulut.
Takuu
1,5 vuoden takuuaika, 1 vuodessa kaikki palvelut ovat ilmaisia.
Suositut Tagit: 800mw 1064nm kuitu yhdistettynä solmittujen toimittajien, valmistajien Kiinaan, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










