Kuvaus
100W 808nm MCC-lasertanko karvanpoiston korjaamiseen
Kuvaus

Ominaisuus
- Suuri laserteho
- Korkea hyötysuhde
- Pitkä käyttöikä korkea luotettavuus
- Erinomaiset säteen ominaisuudet

Sovellus
- IR-valaistusjärjestelmä
- Materiaalin käsittely
- Teollisuuden sovellus
- Laserpumppauslähde
Parametrit
Tuotenumero: MC808DB100
Tuotteen nimi: 100W 808nm MCC Laser Bar
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Palkkien lukumäärä | 1 |
| Työtila | CW |
| Lähtöteho | 100W |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 40 astetta |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 10 astetta |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta | 100A |
| Kynnysvirta | 25A |
| Käyttöjännite | 1.8V |
| Lämpö | |
| Testilämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | 0-55 astetta |
| Jäähdytysneste | Tislattu vesi |
| Virtausnopeus | 0,3 l/min |
| Max tulopaine | 350-500 kPa |
| Veden lämpötila (ei kondensaatiota) | 23-27 astetta |
| Suodatetut vesihiukkaset | <20μm |
Yksityiskohtainen piirustus

Fyysinen piirustus tuotteessa käytetystä tehosta ja100W 808nm MCC-lasertanko karvanpoiston korjaamiseen kuva:


Suositut Tagit: 100W 808nm MCC Laser Bar karvanpoistokorjaukseen toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










