Kuvaus
808 nm 50 W yksipalkkidiodilaser
Avainominaisuudet:
CS asennettu; Johto jäähdytetty
Toimintatila: CW;ilman kuituliitäntää
FAC:lla on saatavilla

Tietolomake:
Tuotenumero: CC808SB50
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±5 nm |
| Työtila | CW |
| Lähtöteho | 50W |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 35Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 8Deg |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 60A |
| Kynnysvirta Ith | 10A |
| Käyttöjännite Vop | 1.85V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 53% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | ~0,3nm/℃ |
| Jäähdytyselementin kapasiteetti | & gt;100W |
Piirustus:
![LT3N808DA212)T]I_M0TF7O](/Content/uploads/202098745/202002111342537546344.png)
Suositut Tagit: 808nm 50w yksipalkkidiodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










