Kuvaus
50 W 808 nm CW moniemitteridiodilasersiru valaistussovelluksiin
Ominaisuudet:
Keskiaallonpituus: 808 nm
Tangon pituus: 10 mm
Tangon syvyys: 1 mm
Sovellukset:
Viestintä,
Raman-spektrometri
lasermateriaalin käsittely
laserlaitteet
laser teollinen

Lähtöteho 50W, keskusaallonpituus 808nm
Saatavilla myös muuta tehoa (100W, 300W, 500W)
CW-työtila, TE-polarisaatiotila, 19 emitteriä
Korkea kirkkaus, korkea luotettavuus, korkea vakaus
Saatavana millä tahansa Mirco-kanavalla jäähdytetyllä kokoonpanolla
COS-pakkaus saatavilla
Data Sheet
Tuotenumero: LC808SB50
Tuotteen nimi: 50W 808nm CW yksitankoinen lasersiru
| Optinen | |
| Keski-aallonpituus | 808 nm |
| Lähtöteho | 50W |
| Työtila | CW |
| Spektrin leveys | 19 |
| Lähettimen leveys | 150um |
| Baariontelo | 1 mm |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 50A |
| Kynnysvirta Ith | 8A |
| Käyttöjännite Vop | 2V |
| Lämpö | |
| Testilämpötila | 25 astetta |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,3nm/aste |
| Varastointilämpötilakerroin | 0,3nm/aste |
Piirustus:

Suositut Tagit: 50w 808nm cw yksipalkin lasersirun toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










