Kuvaus
Tehokkaat COS 915nm 22W laserdiodisirut Submountissa
Meillä on 915 keskusaallonpituutta, suuritehoisia 22 W COS-laserdiodisiruja. Efficiency pakkaus lämmönpoistoteknologialla. Korkean lämpötilan kestävyysominaisuudet ja AuSn-sidos RoHS-yhteensopivuus.
Ominaisuus:
Chips on Submount
Korkea lähtöteho
Korkea luotettavuus ja vakaus
18kk takuuaika
Sovellus:Puolustus ja turvallisuus, autonominen lidar, armeija/ilmailu, vapaan tilan optinen viestintä

Data Sheet
Tuotenumero: COS915DL22
Tuotteen nimi: COS 915nm 22W diodilasersiru
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 915 nm |
| Lähtöteho | 22W |
| Spektrin leveys FWHM | 5 nm |
| Rinnetehokkuus | 1.0W/A |
| Fast-Axis Divergence | 30Deg |
| Hitaan akselin ero | 10 astetta |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | 26A |
| Kynnysvirta Ith | 1.5A |
| Käyttöjännite Vop | 1.8V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | 50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15-55℃ |
| Säilytyslämpötila | 0~70℃ |
| Aallonpituuden lämpötilakerroin | 0,3nm/℃ |
Piirustus:

Suositut Tagit: cos 915nm 22w laserdiodisirujen toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










