Weifang KM 10Bar Laser Stack 1000W
Ominaisuudet:
10 baaria, 100 wattia baaria kohden, 1000 watin teho
808 nm aallonpituus tai moniaallonpituus 760 nm, 808 nm, 1064 nm yhdessä pinomoduulissa
Patukat tulevat huippubrändiltä American Coherent ja Saksa Jenoptik
Kovajuote AuSn takaa korkean vakauden ja luotettavuuden
Makrokanavan jäähdytysrakenne, helppokäyttöinen
Neliönmuotoinen valopiste, hyvä energiapitoisuus
Etuikkunalevy heijastuksenestokalvolla vähentää tehohäviöitä;
Valmistettu puhdastiloissa ja täysin suljettu typellä sisällä erinomaisen ympäristöystävällisyyden takaamiseksi.
Sovellukset:
Karvanpoistokäsikappaleen vaihto ja korjaus.
Yhteensopiva Weifang KM -koneen kanssa.
Tekniset tiedot:
Tuotenumero: WC808VS1000
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho baaria kohden | 100W |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38Deg |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 12Deg |
| Pulssin leveys | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 400 ms |
| Käyttömäärä | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 40 prosenttia |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta | ~100A |
| Kynnysvirta | ~10A |
| Käyttöjännite | ~18V |
| Muunnostehokkuus | ~50 prosenttia |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20-30 astetta |
| Säilytyslämpötila | 0-55 astetta |
| muut | |
| Jäähdytysneste | Tislattu vesi |
| Virtausnopeus/palkki | 4-6 l/min |
| Max tulopaine | 350-500 kPa |
| Veden lämpötila (ei kondensaatiota) | 23-27 astetta |
| Suodatetut vesihiukkaset | <20μm>20μm> |
Piirustus:
Suositut Tagit: weifang km 10bar laserpino 1000w toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










