Epilaattorin laserkarvanpoistopino
Ominaisuudet:
1. Baarit tulevat huippumerkiltä American Coherent;
2. kova juotos AuSn takaa vakauden ja luotettavuuden;
3. Makrokanavan jäähdytysrakenne, helppokäyttöinen;
4. neliön valopiste, hyvä energian keskittyminen;
5. Etuikkunalevy heijastusta estävällä kalvolla pienentää tehohäviötä;
6. valmistettu puhtaissa tiloissa ja täysin suljettu nitrigeenin sisällä erinomaisen ympäristön yhteensopivuuden vuoksi.
Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä minuun vapaasti! (Info@brandnew-china.com)


Tietolomake
Tuote nro: WC808VS600
| Optinen | |
| Keskimääräinen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituuden toleranssi | ± 10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 60W |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttöjakso | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ~50A |
| Kynnysvirta Ith | ~10A |
| Käyttöjännite Vop | ~19V |
| Tehon muuntotehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Paketin piirustus

Usein kysytyt kysymykset:
Onko sinulla jokin MOQ -raja?
Alhainen MOQ, 1 kpl näytteen tarkistamiseen on saatavana
Kuinka jatkaa tilausta?
1. Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja sähköpostitse
2. Lähetämme sinulle PI: n maksua varten, maksuaika on T/T tai Western Union
3. Kun maksu on suoritettu, järjestämme tuotannon
4. Toimitusaika on 1-2 viikkoa riippuu eri tilausmäärästä ja pyynnöstä.
5. Toimituksen jälkeen lähetämme sinulle DHL UPS FedEx TNT -seurantanumeron.
Suositut Tagit: epilaattori laser karvanpoisto pino toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










