Kuvaus
Eos Ice Premium Three Waves -diodilaserpino
keskeinen ominaisuus:
- Moniaallonpituustoiminnon ansiosta sitä voidaan käyttää erilaisiin ihonhoitoihin.
- Kymmenen tarkasti kohdistettua lasersauvaa varmistavat tasaisen ja tehokkaan energian jakautumisen.
- Parempi hoitovaikutus ja turvallisuus.
- Korkea suorituskyky, luotettavuus ja laaja valikoima hoitotuloksia.
sovellus:
- kosmeettiset hoidot

- Laserdiodipinon pulssin leveys on 400 ms ja käyttösuhde enintään 40 %, mikä mahdollistaa lasersäteilyn tarkan hallinnan.
- 38/12 asteen FWHM (Full Width at Half Maximum) parantaa entisestään hoitojen tarkkuutta ja tehokkuutta.
- Toimintatila: QCW
Tietolomake
Tuotenumero:WC781VS1000
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 755/808/1064 nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho | 1000W |
| Palkin lukumäärä | 10 |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Pulssin leveys | 400 ms |
| Käyttömäärä | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 40 % |
| FWHM | 38/12 astetta |
| Sähkö | |
| Käyttövirta Lop | 100A |
| Kynnysvirta Lth | 18A |
| Käyttöjännite Vop | 20V |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 25 astetta |
| Varastointilämpötila | 0-55 astetta |
| Jäähdytysneste |
Tislattu vesi |
| Virtausnopeus/palkki | 4l/min |
| Max tulopaine | 350-500 kPa |
| Suodatetut vesihiukkaset | <20um |
Piirustus:

Suositut Tagit: eos ice premium kolmen aallon diodilaserpinon toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










