755 808 1064 Diodilaserryhmä
755 808 1064 Diode Laser Array yhdistää 3 eri aallonpituutta yhdeksi palkkipinoksi, jotka toimivat samanaikaisesti eri syvyyksissä karvatupissa saavuttaakseen paremman tehokkuuden ja varmistaakseen turvallisuuden ja kattavan karvanpoistohoidon.
Eritehoiset laserryhmät toimivat eri tavalla eri sovelluksissa. Esimerkiksi lääketieteellisen kosmetologian alalla korkean-energiset-lasersäteet edistävät kollageenin uusiutumista muodostamalla pieniä kanavia, mikä saa aikaan ihon korjaus- ja kauneusvaikutuksia. Teollisessa käsittelyssä suuritehoiset-laserryhmät voivat parantaa leikkaus- ja hitsaustehokkuutta, ja ne soveltuvat metallinkäsittelyyn, materiaalinkäsittelyyn ja muille aloille.

Tietolomake
Tuotenro: WC781VS600
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 755nm/808nm/1064nm |
| Työtila | QCW |
| Lähtöteho baaria kohden | 60W |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Käyttömäärä | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 40 % |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta | ~50A |
| Kynnysvirta | ~10A |
| Käyttöjännite | ~18V |
| Muunnostehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20-30 astetta |
| Varastointilämpötila | 0-55 astetta |
Paketin piirustus

Suositut Tagit: 755 808 1064 diodilaserryhmän toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










