200 W:n diodilaserkuituliitin CTP-koneelle
Nämä suuritehoiset laserdiodit tarjoavat jopa 200 wattia optista lähtötehoa keskiaallonpituudella 915 nm. Nämä laserdiodit perustuvat erittäin luotettavaan usean yhden emitterin suunnitteluun. Niiden useaan yksittäiseen emitteriin perustuva suunnittelu tarjoaa erittäin hyvän lämmönpoiston pakkauksen läpi, mikä johtaa erinomaiseen lämpösuorituskykyyn ja pitkään käyttöikään. Kehittyneiden kytkentätehokkuuden prosessien ansiosta nämä moduulit voivat toimittaa jopa 95 % lähtötehostaan 0,18 NA:n sisällä.
Sovellus
◆ Lääketieteellinen
◆Tulostus
◆ Pumpun lähde
◆Materiaalin käsittely

| Tekniset tiedot: | |
| Lähtöteho | 200W |
| Keskiaallonpituus | 915 nm |
| Spektrin leveys | 3,5 nm |
| Kynnysvirta | 1.0A |
| Käyttövirta | 16.5A |
| Käyttöjännite | 25.0V |
| Yleissopimuksen tehokkuus | 45% |
| 95% tehoa | 0,18NA |
| Aallonpituuden muutos vs. lämpötila | 0,3nm/℃ |
| Slopin tehokkuus | 13.0W/A |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C (tiivistymätön) |
| Käyttölämpötila | 15~35°C |
| Kuitujen taivutussäde | 75 mm |
| Ytimen halkaisija | 200μm |
| Numeerinen aukko | 0.22 |
Ulottuvuus
![OD@_$UK(MA$`KO}WK`]GE01](/Content/upload/201998745/201904231134027480817.png)
Pakkaus&vahvistin; Toimitus
Pakkaus
Yksi sarja kotelossa (toiveesi mukaan)
Toimitus
Normaalisti 1-2 viikkoa
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Ota meihin yhteyttä

Suositut Tagit: 200 W diodilaserkuitukytkin CTP-toimittajille, valmistajille Kiinassa, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










