200W 450nmTehokas monimuotolaser
Ominaisuudet:
- Laserpiste on tasainen
- Suuri teho
- Korkea vakaus
- Kompakti rakenne
Sovellukset:
- Kiinteän{0}}johteen laserpumppaus
- laser valaistus
- laserlataus
- alumiiniseosten hitsaus
- verhous
- lääketieteelliset sovellukset

Tietolomake:
Tuotenro: FC450DL200
Tuotteen nimi: 450nm 200W kuitukytketty diodilaser
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus | 450 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho | 200W |
| Kuitu | Irrotettava |
| Kuituydin | 105um |
| Kuidun pituus | 2m |
| Kuitu numeerinen aukko | 0,22NA |
| Kuituliitin | SMA905 |
| Kuitutakki | 3mm PVC |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Lop | 3A*4 |
| Kynnysvirta Lth | 0.3A |
| Käyttöjännite Vop | 33V*4 |
| Lämpö | |
| Varastointilämpötila | -30-70 astetta |
| Jäähdytys | Vesi |
| Virtausnopeus | 10l/min |
| Jäähdytyslohko | Saatavilla |

Työnnä Blue Powerin rajoja
Meidän200 W 450 nm korkea-teho monimuotolasertarjoaa vertaansa vailla olevan optisen intensiteetin vaativimpiin teollisuus- ja valaistussovelluksiin. Suunniteltumuovin käsittely, laser pumppaus, jasuuret{0}}projektiojärjestelmät, se tarjoaa vankan suorituskyvyn, vakaan lähdön ja saumattoman integroinnin. Pienen kokonsa ja erinomaisen lämmönhallinnan ansiosta tämä laser on suunniteltu toimimaan - jopa 24/7 käytössä. Kun järjestelmäsi tarvitsee maksimaalista sinistä tehoa, tämä on ratkaisu, joka erottaa sinut muista.Suunniteltu korkean kysynnän{0}}sovelluksiin, kutenlaservalaistus, muovin hitsaus, näyttöprojektio, jatieteellinen tutkimus. Joustavan monimuotokuitulähdön, erinomaisen säteen vakauden ja vankan lämmönhallinnan ansiosta tämä laser tarjoaa luotettavan suorituskyvyn ja helpon järjestelmän integroinnin. Valaisitpa sitten näyttämöä tai tehostat prosessia, se on rakennettu tarkkuutta, tehoa ja tuloksia varten.
Suositut Tagit: 200w 450nm kuitulähtödiodilasertoimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










