Kuvaus
BNI Laser 60W 808nm yhden baarin lasermoduuli
Eritelmät | |
| Optinen | |
| Keskiaallonpituus λ | 808nm(808nm) |
| Aallonpituustoleranssi | ±5nm |
| Lähtöteho | 60w |
| Spektrileveys FWHM | ≤3nm |
| Spektrileveys FW90%E | ≤6nm |
| Nopea akselierottelu (FWHM) | 43Deg(43) |
| Hitaan akselin ero (FWHM) | 12Deg(12) |
| Polarisaatiotila | Tm |
| Kaltevuuden tehokkuus | ≥1.0W/A |
| Sähkö | |
| Käyttövirran ioppi | ≤110A |
| Kynnyksen nykyinen ith | ≤20A |
| Käyttöjännite Vop | ≤2V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ≥55% |
| Thermal | |
| Käyttölämpötila | 22~28°C |
| Säilytyslämpötila | 0-55°C |
| Aallonpituuslämpötilan kerroin | ~0.28nm/°C |
| Jäähdytysnesteen | Deionisoitu vesi |
| Virtausnopeus/-palkki | 0,4-0,7L/min |
| Suurin sisääntulopaine | 380kPa(380kPa) |
| Resistenssi | 0.25-5MΩ*cm |
Tuotteen koko:

Toimitus
Normaalisti 1-2 viikkoa, FedEx, DHL Express, UPS, TNT.


Yrityksemme
![]()

Tehdasnäkymä


Sertifioinnit





Ota yhteyttä
![]() Hangzhou Brandnew Technology Co, Ltd
|
Suositut Tagit: BNI Laser 60W 808nm yhden baarin lasermoduuli toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkukauppa, valmistettu Kiinassa












