Kuvaus
GTHM-500 -diodilaseripino Saksan tankojen kanssa
Lasin makrokanava monoliittinen: alkuperäinen saksalainen CURAMIK-tuonti (kullattu)
Lasertanko: Jenoptik, Saksa
Laserakenteelliset osat: itsekäsittely (kullattu)
Laserin aallonpituus: Sitä voidaan käyttää korkeiden ja matalien lämpötilojen aallonpituuksilla vakaan laserlähtötehon varmistamiseksi.

Tietolomake
Tuotenro WC808VS500
| Optinen | |
| Keskuksen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituuden toleranssi | ± 10 nm |
| Lähtöteho palkkia kohden | 50W |
| Palkkien lukumäärä | 10 |
| Pulssin leveys | ≤400 ms |
| Käyttöjakso | ≤40% |
| Sähköinen | |
| Toimintavirta Iop | ~50A |
| Kynnysvirta Ith | ~12A |
| Käyttöjännite Vop | ~18V |
| Tehonmuuntotehokkuus | ~50% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 20~30℃ |
| Säilytyslämpötila | 0-55℃ |
Piirustus

Suositut Tagit: gthm-500-diodilaseripino saksalaisten tankojen kanssa toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukku, valmistettu Kiinassa










