Kuvaus
GTHM-300 diodilaserpalkkipino


Tietolomake
Tuotenro: WC808VS300
| Optinen | |
| Keskimmäinen aallonpituus | 808 nm |
| Aallonpituustoleranssi | ±10 nm |
| Lähtöteho baaria kohden | 60W |
| Palkkien lukumäärä | 5 |
| Pulssin leveys | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 400 ms |
| Käyttömäärä | Vähemmän tai yhtä suuri kuin 40 % |
| Sähköinen | |
| Käyttövirta Iop | ~60A |
| Kynnysvirta Ith | ~12A |
| Käyttöjännite Vop | ~9V |
| Tehon muuntamisen tehokkuus | ~45% |
| Lämpö | |
| Käyttölämpötila | 15-30 astetta |
| Varastointilämpötila | 0-55 astetta |
Piirustus

Suositut Tagit: gthm-300 diodilaserpalkit pino toimittajat, valmistajat Kiina, tehdas, tukkumyynti, valmistettu Kiinassa










